Szafka gospodarcza Top Line – kompleksowe przechowywanie

Planując przestrzeń, weź pod uwagę jej funkcjonalność. W kuchni warto połączyć ergonomię i styl, dzięki czemu gotowanie będzie bardziej wygodne, a przestrzeń przytulna. Jej zabudowę warto uzupełnić o meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line. Linia wyróżnia się nowoczesnym, połyskującym wybarwieniem i ciekawymi rozwiązaniami (kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad).

Gdzie przechować ryż, kaszę i makaron? W szafce gospodarczej Top Line z szufladami wewnętrznymi. To ona tworzy doskonałe miejsce na owoce, warzywa, słoiki z przetworami czy suche produkty. Niezależnie od tego, co w niej przechowujesz, w organizacji tych rzeczy pomogą 4 praktyczne szuflady.

Wysoka szafka typu słupek ma 207 cm wysokości i 60 cm szerokości. Z pewnością docenisz jej głębokość równą 56cm. Szafka dostępna w wersji lewostronnej i prawostronnej (tutaj).

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Zestawiając szafkę kuchenną z frontem Top Line z innymi elementami kolekcji, stworzysz spójną i ergonomiczną zabudowę kuchni. Wykorzystaj rozbudowaną linię do stworzenia efektownej aranżacji. 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 77.25 kg
Do pobrania