Black Red White - logo

Robimy
dom

koszyk
ulubione

Home Office urządzamy domowe biuro

Home Office - urządzamy domowe biuro.

Praca w domu może być prawdziwą przyjemnością, o ile zadbasz o odpowiednią przestrzeń dla siebie i nie zapomnisz o kilku podstawowych elementach wyposażenia. Zobacz, co przygotowaliśmy z myślą o Tobie i stwórz wygodne biuro we własnym domu lub mieszkaniu, niezależnie od tego czy do dyspozycji masz 2 czy 20 m2.

BIURKA

Czy istnieje biurko idealne? Nie, ponieważ każdy z nas poszukuje czegoś innego. Kolor, styl, ilość szuflad i dodatkowych schowków - jest wiele czynników, na które zwracamy uwagę wybierając model dla siebie. Przygotowaliśmy całą gamę biurek, stworzonych z myślą o różnych potrzebach użytkowników.

TOALETKI

Kobieca toaletka może mieć różne zastosowanie. Kiedy zajdzie taka potrzeba z kącika do pielęgnacji urody może przemienić się w funkcjonalne i modne miejsce pracy w domu. Dzięki temu, że cechuje je zróżnicowana stylistyka z powodzeniem wpiszą się w różne style wnętrzarskie.

KRZESŁA

W pracy spędzamy około 1/3 naszego życia. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że 8h w pozycji siedzącej przed ekranem komputera nie wpływa korzystnie na nasz kręgosłup. Dlatego urządzając domowy kącik do pracy warto zadbać o odpowiednie krzesło, które stanie się naszym nieodłącznym przyjacielem podczas wykonywania służbowych obowiązków.

REGAŁY

Pojemny regał to podstawa urządzenia kącika do pracy w domu. Nie musi być duży i bardzi pojemny, ważne, żeby pomieścił wszystkie dokumenty i inne materiały, których potrzebujesz . Dzięki temu nie będziesz szukać ich po całym mieszkaniu i zaoszczędzisz cenny czas.

DODATKI

Kącik do pracy w domu to nie tylko meble i wygodne krzesło, ale też wszystkie drobiazgi, którymi się otaczamy. Zadbaj o odpowiednią oprawę swojego miejsca pracy, wykorzystując dodatki, które uprzyjemnią spędzane tam chwile.

OŚWIETLENIE

Odpowiednie oświetlenie miejsca pracy jest kluczowe, nie tylko ze względu na troskę o wzrok i komfort pracy, ale też jego wygląd i odpowiedni nastrój - zwłaszcza jeśli zdarza Ci się pracować wieczorem. Sprawdź szeroką ofertę lampek biurowych, idealnych na dobry początek pracy w Twoim małym domowym biurze.