Szafka wisząca Sole – pojemność godna przechowywania

Aromatyczne dania, smaczne zupy, zdrowe sałatki i słone przekąski – te wszystkie smakołyki przygotujesz w swojej kuchni. Stwórz funkcjonalną zabudowę z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontami Sole. To ona wyróżnia się lakierowanymi frontami, zintegrowanymi uchwytami, ociekarką, koszami cargo i innym wyposażeniem w standardzie.

Szafka kuchenna górna Sole to doskonałe miejsce na zastawę stołową, szklanki, kieliszki, miski i wszystko to, co warto mieć na wyciągnięcie ręki. Łatwy dostęp do zawartości zapewniają 2 fronty, które otwierają się na prawo i lewo. 

Dwudrzwiowa szafka kuchenna o wymiarach 80x72 cm dopełni szafkę dolną o szerokości 80 cm, z którą stworzy spójną zabudowę. Mebel zawieszany jest na 2 regulowanych zawieszkach.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 71.6 cm
Waga 23.4 kg
Do pobrania