Szafka kuchenna Iris – miejsce na kuchenne bibeloty

Stało się! Kupiłeś wymarzone mieszkanie lub wybudowałeś dom, a teraz przyszedł czas na aranżację wnętrz. Tę rozpocznij od kuchni i wyboru odpowiednich mebli. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Iris zachwyci Cię nowoczesną konstrukcją i funkcjonalnością, a przy tym stonowaną kolorystyką.

Szafkę dolną Family Line z frontem Iris możesz wykorzystać jako miejsce do przechowywania talerzy, miseczek, ale także środków chemicznych czy małego AGD. Umieszczona we wnętrzu półka pomoże zorganizować przechowywane artykuły tak, abyś miał wszystko w zasięgu ręki.

Gdzie najlepiej ustawić szafkę dolną o wymiarach 45x82 cm? Doskonale sprawdzi się obok kuchenki gazowej, zmywarki, ale też na krawędziach zabudowy, zwłaszcza z lewej strony. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek, to na brw.pl znajdziesz także szafki o wym. 40 cm, 60 cm i 80 cm.

Szafka jest dostępna w wersji prawostronnej i lewostronnej (tutaj).

Meble kuchenne Iris dostępne są w 2 wersjach kolorystycznych. Pierwsza z nich łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, a druga korpus w kolorze szary grenola z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreślają zintegrowane uchwyty, które dotychczas były dostępne tylko w wersji premium.

Do stworzenia efektownej zabudowy potrzebujesz cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Iris możesz swobodnie zestawić z pozostałymi kolekcji Family Line. W ten sposób stworzysz ergonomiczną zabudowę kuchni.