Szafka kuchenna Iris – wszystko to, czego potrzebujesz w jednym miejscu

Do zabudowy kuchni niezbędne będą szafki z linii mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. To dzięki nim stworzysz estetyczną, nowoczesną zabudowę, która w pełni odpowie na potrzeby Twojej rodziny. Kolekcja wyróżnia się prostą linią i funkcjonalnymi rozwiązaniami.

Szafka dolna Family Line z frontem Iris jest wyposażona w szufladę i szafkę. Taki praktyczny podział wnętrza tworzy miejsce na mniejsze i większe przedmioty. Dzięki temu swoje miejsce znajdą w niej sztućce, drewniane szpatułki, ale też robot kuchenny, miski czy talerze.

Szafka dolna o wymiarach 50x82 cm jest wyposażona w prowadnice z systemem Smartbox i cichym domykiem, dzięki któremu szuflada wytrzymuje udźwig do 40 kg, a mimo to zamyka się płynnie i niemal bezszelestnie. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek z jedną szufladą, to na brw.pl znajdziesz także szafki o wym. 30 cm, 40 cm, 60 cm.

Szafka występuje w wersji lewostronnej i prawostronnej (tutaj).

Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych mebli kuchennych Iris. Pierwsza z nich łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, a druga korpus w kolorze szary grenola z frontami w kolorze ferro. Uchwyty zintegrowane w kolorze aluminium podkreślą charakter mebla (dotychczas w wersji premium!).

Do efektownego wykończenia mebla brakuje jeszcze blatu i cokołu w kolorze korpusu. Znajdziesz je w naszym sklepie na brw.pl.

Zestawiaj szafkę kuchenną z frontem Iris z pozostałymi elementami kolekcji Family Line, tworząc ergonomiczną zabudowę do Twojego domu.