Szafka dolna narożna Iris – praktyczna zabudowa narożnika

Kuchnia to miejsce, w którym łączy się zapach, smak i estetyka podania potraw. Aby szybko je przygotować, a później łatwo po nich posprzątać, warto wykonać funkcjonalną zabudowę. Pomoże w tym rozbudowana kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. To ona odznacza się ciekawymi rozwiązaniami, ale też ponadczasowym designem, stonowaną kolorystyką.

Szafka kuchenna Iris o sprytnie zabudowuje naroże 105 cm x 60 cm. Rzeczywiste wymiary szafki: szer. 900 mm gł. boku 560 mm. W ten sposób zyskasz idealną przestrzeń do przechowywania, której często brakuje w kuchni.

Szafka dostępna jest w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Przygotowaliśmy 2 wersje wybarwień. Korpus w kolorze biały alpejski połączono z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!) podkreśla nowoczesny charakter linii.

Do całkowitej zabudowy szafki potrzebujesz cokołu oraz blatu, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Rozbudowana kolekcja Family Line da Ci duże możliwość aranżacyjne. Szafkę narożną z frontem Iris możesz zestawić z pozostałymi elementami, tworząc funkcjonalną, estetyczną zabudowę swojej kuchni.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 82 cm
Waga 31.32 kg
Do pobrania