Szafka dolna Sole - kuchenna rewolucja

Zaprosiłaś gości na kolację i wino? Przygotuj kilka sprawdzonych przepisów i przygotuj się na gotowanie pełne wyzwań. Meble kuchenne Family Line z frontami Sole to funkcjonalna zabudowa, która sprawdza się właśnie w takich momentach, tworząc miejsce do kulinarnych eksperymentów.

Szafka z 1 drzwiczkami i 1 szufladą to gwarancja miejsca na drobiazgi nieco większe przedmioty. Możesz w niej przechowywać sztućce, woreczki śniadaniowe i te na lód, a także na naczynia jednorazowe lub szklane, żaroodporne brytfanki. To dobre miejsce na ściereczki, ręczniki kuchenne, papier do pieczenia oraz folię aluminiową.

Możesz wysuwać szufladę wygodnie i szybko. Dlaczego? Wszystko dzięki systemowi jezdnemu Smartbox, to on zapewnia udźwig do 40 kg i cichy domyk, dzięki czemu z kuchni będzie słychać tylko robot kuchenny.

Szafkę o wymiarach 40x82 cm możesz ustawić w samym centrum lub przy obrzeżach zabudowy kuchni. Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz kompaktowego miejsca do przechowywania. Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). Uniwersalna kolorystyka oraz subtelny uchwyt listwowy wpiszą się w nowoczesne wnętrza.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat (Kashmir White) i cokół w kolorze korpusu - możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!