Szafka dolna Sole - sprawdzony organizer w wersji premium

Z myślą o wszystkich kulinarnych bohaterach stworzyliśmy linię mebli kuchennych Family Line z frontami Sole, która maksymalnie ułatwi gotowanie. Prosta stylistyka oraz bogactwo funkcjonalnych rozwiązań (kosze cargo, ociekarki, szuflady) sprawia, że pokochają ją nawet Ci, którzy gotowanie traktują jak przykry obowiązek. A może dzięki niej zmienią zdanie?

Szafka dolna Sole wyposażona w 3 szuflady pomoże wydzielić miejsce na wszystkie akcesoria kuchenne. W górnej szufladzie możesz przechowywać sztućce, silikonowe narzędzia i korkociąg. Środkowa szuflada sprawdza się w przechowywaniu tarki, wyciskarki do cytrusów i innych elementów. Dolną szufladę wykorzystaj na przechowywanie np. robota kuchennego lub garnków.

Dzięki systemowi jezdnemu do szuflad Smartbox masz łatwy i wygodny dostęp do zawartości szuflado dźwigu max 40 kg. Dodatkowo wyposażony jest w system cichego domyku, dzięki któremu jedyny dźwięk jaki słychać, to obroty robota kuchennego i blender.

Kompaktowa szafka o wymiarach 40x82 cm sprawdzi się nawet w niewielkiej kuchni. Tym, co ją wyróżnia są regulowane nóżki, nadające jej nowoczesnego wyglądu.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat i cokół w kolorze korpusu - możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!