Szafka dolna Sole - ceniona za przechowywanie

Podczas urządzania wnętrz nie zapomnij o jednej z ważniejszych przestrzeni Twojego domu. To w kuchni spotkasz się podczas się z rodziną podczas codziennego gotowania, to tutaj jest miejsce eksperymentów i największych sukcesów kulinarnych. Meble kuchenne Family Line z frontem Sole stworzą przestrzeń przyjazną wymienionym czynnościom. Linia wyróżnia się lakierowanymi frontami oraz szerokim wyposażeniem w standardzie (kosze cargo, ociekarka itd.)

Szafka kuchenna z 3 szufladami to sprawdzony sposób aby zaprowadzić porządek w przechowywanych artykułach kuchennych. W górnej szufladzie możesz ułożyć sztućce, wykorzystaj do tego organizery do szuflad. W dwóch kolejnych możesz przechowywać talerze, salaterki, misy. To dobre miejsce na blender, mikser, wyciskarkę do owoców czy robot kuchenny.

Aby zwiększyć funkcjonalność mebla zastosowano system jezdny do szuflad Smartbox, który ułatwia dostęp do zawartości szuflad. Mechanizm podnosi maksymalny udźwig do 40 kg. Dodatkowo wyposażony jest w system cichego domyku, dzięki któremu jedyny hałas jaki będzie dobiegał z kuchni to wysokie obroty miksera.

Szafka o wymiarach 60x82 cm zapewnia odpowiednio dużo miejsca do przechowywania, a przy tym we wnętrzu prezentuje się efektownie i nie przytłacza kuchni.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). Listwowy uchwyt ułatwia dostęp do zawartości mebla, a przy tym podkreśla jego nowoczesny styl.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat (Kashmir White) i cokół w kolorze korpusu - możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!