Szafka wysoka Tapo – spełnienie marzeń o porządku

 

Marzysz o minimalistycznej kuchni, w której wszystko jest na swoim miejscu i nic nie zaburza estetyki wnętrza? Postaw na funkcjonalne rozwiązania, jakie znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo. Jednym z nich jest wysoka szafka, która zagospodaruje przestrzeń od podłogi do sufitu, skrzętnie ukrywając w środku całą masę kuchennych akcesoriów.

 

Szafka Tapo z półkami to klasyczna 60-tka, czyli mebel o szerokości 60 cm. To jeden z najpopularniejszych kuchennych wymiarów, kompatybilny z większością sprzętu AGD. Dlatego szafka typu słupek dobrze będzie wyglądać na przykład obok takiej z piekarnikiem, stanowiąc proste i efektowne zwieńczenie kuchennej zabudowy. Wysokość szafki wynosi 207 cm, więc dobrze wykorzystuje powierzchnię ściany.

 

Szafka kuchenna składa się z 5 półek, które zostały tak rozplanowane, żeby wygodnie posegregować produkty. Możesz przechowywać na nich kasze, ryże, makarony oraz puszki i słoiki. Na wszystko wystarczy miejsca! 

 

Zwróć uwagę na błyszczącą, gładką powierzchnię frontów typu tafla w kolorze biały ecru. To zasługa laminowanej w połysku płyty MDF. Laminat wykazuje dużą odporność na zabrudzenia i zarysowania, więc utrzymanie kuchni w dobrym stanie nie sprawi Ci żadnych kłopotów. Wysoki połysk z perlistym akcentem świetnie sprawdzi się w nowoczesnej kuchni. Nadaje jej głębię i blask oraz optycznie powiększa pomieszczenie.


Szafka kuchenna Tapo jest dostępna w wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.