Szafka dolna Tapo – mała, a robi różnicę

 

Nawet z niewielkiej kuchni można korzystać z przyjemnością, gotując pyszne dania dla rodziny i znajomych. Od liczby metrów kwadratowych bardziej liczą się kreatywne pomysły na ich wykorzystanie. Znajdziesz je w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo!

 

Kuchenna szafka z szufladą Tapo to rozwiązanie typu dwa w jednym. W szufladzie z cichym domykiem i pełnym wysuwem wygodnie przechowasz sztućce i nieco większe przedmioty – np. wałek do ciasta czy tłuczek do mięsa. Nie obawiaj się, że przeciążysz szufladę. System jezdny Smartbox zapewnia udźwig do 40 kg.
 

Masz też do dyspozycji dwie przegródki – to dobre miejsce nie tylko na serwis obiadowy, lecz także większe elementy – np. naczynie żaroodporne czy robota kuchennego.

 

Szafka o wymiarach 30 × 82 cm zapewni ergonomię korzystania z kuchni i doda Twojemu mieszkaniu więcej blasku. Lśniąca powierzchnia frontów typu tafla w modnym kolorze antracyt ecru to sprawdzony patent na optyczne powiększenie kuchni. Fronty Tapo Special mają właściwości porównywalne z frontami akrylowymi, czyli wykazują większą odporność na zarysowania. Są zrobione z płyty MDF laminowanej w wysokim połysku z perlistym akcentem. Nawet przy intensywnym użytkowaniu kuchnia pozostanie ozdobą mieszkania przez wiele smakowitych sezonów.

 

Szafka kuchenna z szufladą dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz model, który lepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.