Szafka dolna Tapo – podstawa nowoczesnej kuchni

 

Szafki dolne to nieodzowny element funkcjonalnej kuchni. Mają różne szerokości, dzięki czemu możesz stworzyć zabudowę w pełni dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości aranżacyjnych wnętrza. Wiele modeli szafek dolnych i górnych znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka kuchenna z szufladą pozwoli Ci wygodnie przechowywać różnego typu przedmioty. Szuflada w górnej części to miejsce na sztućce i akcesoria – otwieracz, łopatkę, wałek do ciasta. Żeby wszystko poukładać w należytym porządku, możesz dokupić organizer. Schowek z półką przyda się na plastikowe pojemniki, robota kuchennego czy miski na sałatki.

 

Wygodę korzystania z szafki zapewni system jezdny Sambox. Dzięki niemu szuflada wysuwa się nadzwyczaj lekko i wytrzymuje obciążenie do 25 kg. W opcji dodatkowo płatnej dostępny jest też amortyzator cichego domyku.

 

Wygląd szafki jest nie mniej ważny niż funkcjonalność. W końcu na co dzień będzie zamknięta, ukrywając to… co powinno pozostać ukryte. Gdy wejdziesz do kuchni, zobaczysz gładką, połyskującą powierzchnię frontów typu tafla w kolorze biały ecru. Fronty Tapo Special zostały zrobione z wytrzymałej płyty MDF pokrytej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. To rozwiązanie, które pozwala cieszyć się pięknem kuchni przez długie lata, ponieważ powłoka frontów jest odporna na lekkie zarysowania.

 

Szafka Tapo o wymiarach 50 × 82 cm dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej będzie pasować do Twojego wnętrza. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – wszystkie elementy znajdziesz na brw.pl.