Szafka dolna Tapo – wszystko na swoim miejscu

 

Porządek w kuchni nie ogranicza się do czystego blatu. To również ład panujący w każdej szafce, dzięki któremu bez zaglądania do środka wiesz, gdzie znajduje się dana rzecz. Już na etapie planowania kuchni warto zastanowić się, z jakich przedmiotów korzystasz na co dzień i gdzie warto je umieścić. Meble kuchenne Family Line z frontami Tapo pozwolą Ci stworzyć wygodną i ergonomiczną zabudowę.

 

Szeroka szafka z szufladą to klasyk, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni. W przestronnej szufladzie umieścisz komplet sztućców i wszystkie akcesoria, którymi posługujesz się podczas gotowania. Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać możliwości szuflady, dokup organizer.

 

Szafka kuchenna Tapo o wymiarach 60 × 82 cm to również duża przestrzeń do przechowywania garnków, naczyń żaroodpornych czy małego AGD. Została przedzielona półką, która ułatwia ułożenie przedmiotów.

 

Na wygodę użytkowania wpływa system jezdny Smartbox. Dzięki niemu szuflada wysuwa się lekko i płynnie, a ponadto wytrzymuje obciążenie do 40 kg, więc możesz umieścić w środku mnóstwo przedmiotów. Pełen wysuw i cichy domyk to kolejne atuty systemu.

 

W kuchni przez pośpiech i nieuwagę możemy coś zachlapać lub zarysować. Fronty Tapo Special z płyty MDF pokrytej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem cechują się podwyższoną odpornością na zarysowania. Fronty typu tafla w kolorze biały ecru są też łatwe w czyszczeniu i idealnie pasują do nowoczesnych kuchni.

 

Szafka kuchenna Tapo występuje w wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz model, który lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.