Szafka dolna Tapo – przechowywanie na 6

 

W kuchni warto czasem dać ponieść się fantazji – dodać orientalną przyprawę, wypróbować nowe składniki. Tak powstają oryginalne połączenia smaków. Z drugiej strony dobrze zadbać o to, żeby wszystkie rzeczy miały swoje miejsce i był do nich możliwie wygodny dostęp. W pełni funkcjonalną zabudowę stworzysz, korzystając z mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka kuchenna Tapo o wymiarach 60 × 82 cm pomoże uporządkować sztućce oraz talerze lub garnki. Pojemna szuflada pozwoli Ci nie tylko posegregować łyżki, widelce i noże. Zmieszczą się tu również inne elementy – ubijaczka, wałek, łopatka czy chochla. Zadbaj o dopasowany do szuflady organizer, dzięki któremu wszystko pozostanie na swoim miejscu. W dolnej części szafki możesz przechowywać patelnie i garnki albo komplet talerzy. Duża przestrzeń została przedzielona praktyczną półką.


Co sprawia, że korzystanie z szuflady jest tak wygodne? System jezdny Sambox! Za tą tajemniczą nazwą kryje się udźwig do 25 kg oraz wyjątkowa płynność wysuwania. To ekonomiczne rozwiązanie, które możesz dodatkowo ulepszyć, decydując się na amortyzator cichego domyku dostępny w opcji.

 

Szeroka szafka kuchenna z szufladą sprawdzi się w nowoczesnej kuchni za sprawą frontów typu tafla w kolorze biały ecru. Fronty Tapo Special mają właściwości zbliżone do frontów akrylowych – są pokryte powłoką odporną na lekkie zarysowania. Z jakiego materiału zostały zrobione? Z płyty MDF laminowanej w połysku z perlistym akcentem – materiału wprost stworzonego do kuchni, gdzie odporność na wilgoć i temperaturę jest tak bardzo istotna. Dodatkowo efektownie odbijają światło.

 

Szafka kuchenna Tapo jest oferowana w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki czemu wybierzesz model, który będzie odpowiedni do Twojego wnętrza. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 26.8 kg
Do pobrania