Szafka dolna Tapo – potrójny komfort
 

Bez szuflady nie da rady! Taka myśl przewodnia mogłaby towarzyszyć projektowaniu funkcjonalnej kuchni. Szuflady oznaczają większy porządek i wygodny dostęp do rzeczy. Dlatego szafka z trzema szufladami jest tak chętnie wybierana do domowych kuchni. Tę i wiele innych modeli szafek znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo!

 

Szafka kuchenna o wymiarach 60 × 82 cm składa się z trzech szuflad. W górnej przechowasz nie tylko komplet sztućców, lecz także szereg akcesoriów, takich jak korkociąg, otwieracz, łyżka wazowa.

W pozostałych szufladach umieścisz na przykład garnki i patelnie albo produkty spożywcze. Te ostatnie możesz trzymać w pojemnikach i podpisać zawartość – łatwiej będzie z nich korzystać.

 

Produkty określane mianem smart mają ułatwiać codzienną organizację dnia. Szuflady w szafce Tapo również zostały wyposażone w taki system. Smartbox to mechanizm gwarantujący ich płynne wysuwanie oraz wytrzymałość na obciążenia do 40 kg. Z pewnością docenisz też pełen wysuw i cichy domyk, na przykład wtedy, gdy najdzie Cię chęć na późną kolację.

 

Fronty typu tafla z płyty MDF charakteryzują się gładką, jednolitą powierzchnią. Sprawdzą się one w nowoczesnym wnętrzu, tym bardziej, że zostały wykończone laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. Fronty Tapo Special w kolorze biały ecru stanowią niewątpliwą ozdobę kuchni, ale przede wszystkim sprawdzają się w praktyce – wykazują odporność na lekkie zarysowania, podobnie jak fronty akrylowe.

 

Do wykończenia szafki z szufladami potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 36.18 kg
Do pobrania