Szafka dolna Tapo – szerokie szuflady na wszystko


Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, pełne rodzinnego ciepła i bliskości. To powoli gotująca się zupa, zapach pieczonej szarlotki, swobodna przestrzeń do rozmowy przy przygotowywaniu posiłku. Podstawą funkcjonalnej kuchni są nie tylko nowoczesne sprzęty AGD, lecz także dobrze dobrane szafki. Znajdziesz je w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka kuchenna o wymiarach 80 × 82 cm składa się z trzech szuflad, dzięki którym wszystkie niezbędne rzeczy będziesz mieć pod ręką. W górnej przechowasz sztućce i przybory kuchenne – szpatułki, łopatki, chochle. Zaopatrując się w organizer dostosowany do wielkości szuflady, w pełni zadbasz o porządek w środku. Pozostałe szuflady przydadzą się na większe akcesoria – tarki, misy, deski do krojenia oraz pojemniki i garnki.

 

Korzystanie z szafki jest prawdziwą przyjemnością za sprawą systemu jezdnego Sambox. Zapewnia on płynne wysuwanie się szuflad i wytrzymuje obciążenie do 25 kg. Możesz też zdecydować się na amortyzator cichego domyku dostępny w opcji.

 

A wygląd? Będzie zachwycać przez lata! Fronty typu tafla w kolorze biały ecru to rozwiązanie, które zachwyca elegancją. Są wykonane z wytrzymałego MDF-u pokrytego laminatem w połysku z perlistym akcentem. Lśniąca, gładka powierzchnia frontów Tapo Special jest też łatwa w czyszczeniu i odporna na lekkie zarysowania.

 

Do wykończenia szafki z szufladami potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82 cm
Waga 36.24 kg
Do pobrania