Szafka dolna Tapo – porządek w szufladach

 

Gotowanie może być prawdziwą przyjemnością, jeśli tylko zadbamy o właściwą organizację kuchni. Nie ma nic bardziej frustrującego niż przetrząsanie zawartości szafek w poszukiwaniu składników lub akcesoriów. Dzięki meblom kuchennym Family Line z frontami Tapo wszystko ma swoje miejsce, więc oszczędzasz w kuchni czas i nerwy i możesz w pełni oddać się kulinarnej pasji.

 

Szafka dolna Tapo o wymiarach 80 × 82 cm to szeroki mebel, który znacznie ułatwia utrzymanie porządku w kuchni. W górnej szufladzie wygodnie przechowasz sztućce i większe przybory. Zmieści się tu wszystko, co stosunkowo płaskie – i widelczyk do ciasta, i chochla do zupy.
W środkowej szufladzie możesz umieścić na przykład plastikowe pojemniki na żywność i większe akcesoria kuchenne. Dolna będzie idealna na patelnie i garnki.


Szafka kuchenna z szufladami przyda się w każdej kuchni, dzięki niej szybko sięgniesz po potrzebny przedmiot. Wygodę użytkowania zapewnia system jezdny Smartbox. Sprawia on, że szuflady wysuwają się bardzo płynnie, a dodatkowo wytrzymują obciążenie do 40 kg. Pełen wysuw i cichy domyk to jego kolejne zalety.

 

Wybierając szafki do kuchni, nie sposób pominąć ich wyglądu. Fronty typu tafla w kolorze antracyt ecru wprowadzają do wnętrz elegancję i nowoczesny sznyt. Są zrobione z płyty MDF laminowanej w wysokim połysku z perlistym akcentem i cechują się wytrzymałością na lekkie zarysowania, wilgoć i temperaturę. Dodatkowo połyskliwe fronty Tapo Special pięknie odbijają światło, optycznie powiększając wnętrze.

 

Do wykończenia szafki z szufladami potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – zamówisz je na brw.pl.