Szafka dolna Top Line – praktyczna i kompaktowa

Urządzanie kuchni rodzi wyzwanie połączenia funkcjonalności, ergonomii i stylu. Wybierz zabudowę z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line i zyskaj praktyczną zabudowę. Kolekcję wyróżnia prostota, lakierowane fronty, a także szeroka gama elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Szafka dolna z szufladą Top Line to nieoceniona pomoc w przechowywaniu i organizacji sztućców. Do dyspozycji masz także szafkę, w której możesz przechowywać pojemniki plastikowe, miseczki lub komplety sztućców dedykowane na specjalne okazje.

W małych wnętrzach sprawdzi się prawostronna szafka o szerokości 30 cm i głębokości 46 cm. Szufladę osadzono na systemie Sambox, dzięki czemu wytrzymuje udźwig do 25 kg. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 40, 50 i 60 cm, prawo i lewostronne.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz zestawić z innymi elementami kolekcji, dzięki czemu stworzysz spójną i ergonomiczną zabudowę kuchni – to w niej z radością będziesz gotowała i spędzała czas z bliskimi.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 82 cm
Waga 16.91 kg
Do pobrania