Szafka dolna Top Line – zorganizuje kuchenne przedmioty

Nowoczesną zabudowę kuchni stworzysz przy wykorzystaniu kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line. To właśnie ona zachwyci Cię swoją prostotą, gładkimi i lakierowanymi frontami oraz funkcjonalnością, którą możesz rozbudować za pomocą elementów tj. wkłady do szuflad, kosze do segregacji czy oświetlenie.

Szafkę dolną Top Line możesz wykorzystać do przechowywania naczyń żaroodpornych, miseczek lub opakowań. Masz do dyspozycji praktyczną półkę, która ułatwi organizację przedmiotów codziennego użytku.

Szafka ma szerokość 40 cm i głębokość 46 cm. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 45, 60 i 80 cm. Szafka dostępna w wersji lewostronnej  i prawostronnej (tutaj).

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Dopełnieniem całości będzie cokół i blat, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz zestawiać z innymi elementami kolekcji Family Line. Dowolnie je ze sobą łącz i ciesz się ergonomiczną zabudową kuchni.