Szafka dolna Top Line – kompaktowe przechowywanie

Organizujesz przestrzeń wokół siebie i zaczynasz od urządzania kuchni? Nie może w niej zabraknąć nowoczesnej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line. Przyciągnie wzrok swoją prostotą, gładkimi i lakierowanymi frontami, a zachwyci funkcjonalnością, którą możesz rozbudować za pomocą elementów tj. wkłady do szuflad, kosze do segregacji czy oświetlenie.

Szafka dolna Top Line sprawdzi się w przechowywaniu artykułów gospodarstwa domowego, środków czyszczących lub naczyń, tj. miseczki, naczynie żaroodporne i mały sprzęt AGD. Porządek wśród przechowywanych przedmiotów zaprowadzisz dzięki praktycznej półce.

Szafka o szerokości 45 cm i głębokości 46 cm sprawdzi się zarówno w mniejszej, jak i większej przestrzeni. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 40, 60 i 80 cm. Szafka dostępna w wersji lewostronnej  i prawostronnej (tutaj).

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Aby cieszyć się kompletną zabudową, wyposaż szafkę w cokół i blat, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz zestawiać z innymi elementami kolekcji Family Line. Dowolnie je ze sobą łącz i ciesz się ergonomiczną zabudową kuchni. 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 82 cm
Waga 17.45 kg
Do pobrania