Szafka dolna Top Line – przede wszystkim funkcjonalna

Co dzisiaj przygotujesz na obiad? Jesteśmy pewni, że to coś wyjątkowego i smacznego. Aby maksymalnie ułatwić sobie pracę odpowiednio zaprojektuj funkcjonalną zabudowę. Stworzysz ją dzięki kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, którą wyróżniają proste, lakierowane fronty, a także szeroka gama elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad i kosze do segregacji.

Szafka dolna z szufladą Top Line sprawdzi się w roli organizera na sztućce i inne elementy. Zagospodaruj podręczną szufladę i pojemną szafkę, którą możesz wykorzystać do przechowywania silikonowych łopatek, durszlaków, wyciskarki do cytrusów, blendera lub pojemników plastikowych.

Lewostronna szafka o szerokości 50 cm i głębokości 46 cm dobrze posłuży Ci w pobliżu kuchenki. Szufladę osadzono na systemie Sambox, dzięki czemu wytrzymuje udźwig 25 kg. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 30, 40 i 60 cm, prawo i lewostronne.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz połączyć z innymi elementami kolekcji, tworząc kuchnię dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny. Od teraz gotowanie będzie łatwiejsze!

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 82 cm
Waga 21.35 kg
Do pobrania