Szafka dolna Top Line – kuchenny niezbędnik

Masz pomysł na aranżację kuchni? Pamiętaj, że musi być nie tylko stylowa, ale przede wszystkim praktyczna.  Nowoczesna kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line wyróżnia się prostymi modułami, lakierowanymi frontami, a także szeroką gamą elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Szafka dolna z szufladami Top Line posłuży do przechowywania wszystkich kuchennych akcesoriów. Ich organizację ułatwią 3 szuflady, w których znajdzie się miejsce zarówno na sztućce, jak i silikonowe łopatki, durszlak lub plastikowe pojemniki. Możesz ją wykorzystać do przechowywania przypraw lub ryżu i makaronu.

Szafka o szerokości 60 cm i głębokości 46 cm sprawdzi się zwłaszcza w przestronnych wnętrzach. Szuflady wyposażono w system Sambox, który wytrzymuje udźwig do 25 kg. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 40 cm i 80 cm.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz zestawić z pozostałą częścią rozbudowanej kolekcji tak, aby stworzyć ergonomiczną zabudowę, dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 42.8 kg
Do pobrania