Szafka górna Iris – jeszcze więcej miejsca do przechowywania

Podczas urządzania kuchni należy wziąć pod uwagę jej metraż oraz możliwości rozbudowy. Nieoceniona jest funkcjonalność zabudowy, a tę wykonasz dzięki kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. Linia wyróżnia się prostymi, nowoczesnymi bryłami, stonowaną kolorystyką i praktycznymi rozwiązaniami. Wśród nich są kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Jeżeli masz dużo artykułów kuchennych, to może warto wybrać pełną zabudowę, która sięga aż po sufit? Szafka górna Iris o wysokości 95 cm stworzy optymalne miejsce do przechowywania i wykorzysta dostępną przestrzeń pod sufitem. Na 3 praktycznych półkach możesz poukładać przedmioty codziennego użytku oraz te, po które sięgasz stosunkowo rzadko – ich miejsce jest na górnej półce.

Wysoką szafkę  Iris o szerokości 45 cm i wysokości 95 cm możesz zawiesić nad szafką dolną o tej samej szerokości. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafki, to na brw.pl znajdziesz także te o szerokości  30, 40, 50, 60 i 80 cm.

Szafka jest dostępna w wersji lewostronnej i prawostronnej (tutaj).

Pozostawiamy Ci dobór wersji kolorystycznej. Pierwszy wariant łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Szafka kuchenna z frontem Iris, zestawiona z pozostałymi elementami kolekcji Family Line, stworzy ergonomiczną przestrzeń Twojej kuchni.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 95 cm
Waga 18.3 kg
Do pobrania