Szafka górna Iris – dopełni możliwość przechowywania

Użytkowa, funkcjonalna i estetyczna – taka jest kuchnia wyposażona w nowoczesną kolekcję mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. Linia wyróżnia się oszczędną stylistyką i praktycznymi elementami, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Do przechowywania wykorzystaj szafkę górną Iris, która doskonale sprawdzi się nad lodówką lub szafką do zabudowy piekarnika. Uchylny front ułatwia dostęp do zawartości mebla, co sprawdzi się zwłaszcza wtedy, gdy zawiesisz ją na dużej wysokości.

Szafkę  Iris o szerokości 50 cm i wysokości 36 cm możesz zawiesić nad szafką dolną o tej samej szerokości. Jeżeli szukasz szafki o innych rozmiarach, to na brw.pl znajdziesz także ją o szerokości  60 i 80 cm.

Chcesz rozjaśnić wnętrze, a może dodać mu elegancji? Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych. Pierwsza łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Sposobem na spójne i estetyczne wnętrze jest jego kompleksowa zabudowa. Szafkę górną Iris z kolekcji Family Line, możesz zestawić z innymi elementami kolekcji tak, aby stworzyć funkcjonalną i ergonomiczną przestrzeń.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 35,8 cm
Waga 8.4 kg
Do pobrania