Szafka wisząca Sole - pól metra do wykorzystania

Kuchnia jest miejscem, w którym spotyka się smak i zapach, ale także ludzie, którzy lubią wspólne przygotowanie posiłków. Dlatego tak ważne jest by była nie tylko efektowna, ale przede wszystkim funkcjonalna. Taką wymarzoną zabudowę możesz stworzyć dzięki kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Sole.

Szafkę górną Sole możesz wykorzystać do przechowywania szklanek, kieliszków i kubków, ale równie dobrze sprawdzi się jako miejsce na talerze, miski i salaterki. Niektórzy wykorzystują ją jako miejsce na przyprawy lub suche produkty, takie jak budyń, kisiel i zupki instant.

Szafka wisząca Sole ma wymiary 50x72 cm, dzięki czemu możesz mieć w zasięgu ręki wszystko to, czego potrzebujesz. Organizację przechowywanych rzeczy ułatwią 2 praktyczne półki. Możesz zamontować ją na regulowanych zawieszkach.

Niesamowite ile może zmienić odpowiednia zabudowa kuchni. Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Szafka Sole jest dostępna w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.