Szafka wisząca Sole – możliwość przechowywania

Linia mebli kuchennych Family Line z frontem Sole zagospodaruje Twoją kuchenną przestrzeń. Elegancka i funkcjonalna zabudowa zachwyca lakierowanymi frontami, zintegrowanymi uchwytami i rozwiązaniami takimi jak ociekarka czy kosze cargo, które są dostępne w standardzie.

Kubki, szklanki, talerze, przyprawy, makarony – wszystko to i jeszcze więcej możesz przechowywać w kuchennej szafce górnej Sole. Wyposażona w 3 praktyczne półki tworzy idealne miejsce na te często i rzadziej używane przedmioty gospodarstwa domowego.

Szafka o wymiarach 60x95 cm dopełni dolna szafkę o tej samej szerokości tworząc z nią spójną zabudowę. Umieszczenie szafki na odpowiedniej wysokości zapewniają regulowane zawieszki.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). Łatwe otwieranie szafki to zasługa uchwytu zintegrowanego z linią frontów.

Nowoczesna szafka kuchenna Sole występuje w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Zaplanuj rozmieszczenie szafek i wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 95 cm
Waga 24.9 kg
Do pobrania