Szafka górna Tapo – ożywia kuchenną zabudowę

 

Funkcjonalną kuchnię tworzą szafki idealnie dobrane do możliwości wnętrza. Warto też zwracać uwagę na design, który powinien być na tyle uniwersalny, żeby nie znudził się po kilku sezonach. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo to sposób na praktyczną zabudowę, która przetrwa chwilowe mody.

 

Szafka górna z dwoma uchylnymi frontami sprawdzi się jako miejsce na szklanki, filiżanki czy kieliszki. Bardziej ozdobne elementy możesz umieścić na niższej półce. Dzięki mlecznemu, jasnemu szkłu część ta pełni rolę witryny, więc dekoracje będą lepiej widoczne.

 

Fronty łatwo otworzysz, a dzięki praktycznym zawiasom nie musisz przytrzymywać drzwi drugą ręką, żeby coś wyjąć. Górna szafka Tapo będzie wygodna w obsłudze nawet powieszona wysoko. Montaż ułatwiają regulowane zawieszki.

 

Szafka wisząca o wymiarach 60 × 72 cm sprawdzi się w każdej kuchni – tej przestronnej i tej mniejszej. Dzięki frontom typu tafla w kolorze antracyt ecru wykończonym w wysokim połysku będzie pasować przede wszystkim do nowoczesnych aranżacji. Fronty Tapo Special wykonane z wytrzymałej płyty MDF pokrytej warstwą laminatu w połysku z perlistym akcentem są odporne na lekkie zarysowania, wilgoć i wyższą temperaturę. Dzięki temu można porównać je z trwałymi frontami akrylowymi.

 

Uchylna szafka kuchenna to świetny pomysł na zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni. Dopełnieniem całości będą uchwyty – zamówisz je na brw.pl.