Szafka górna Tapo – dwa funkcjonalne schowki

 

Szukasz pomysłu na zabudowę nowoczesnej kuchni? Sprawdź kolekcję mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo. Funkcjonalne rozwiązania, wiele modeli szafek, ponadczasowy design – wszystko to składa się na możliwość stworzenia kuchni w pełni dopasowanej do potrzeb.

 

Szafka górna z dwoma uchylnymi frontami sprawdzi się jako miejsce na dowolne przedmioty. W wyższej części możesz trzymać na przykład lekarstwa lub rzadziej używaną zastawę, a dolną potraktować jako część ekspozycyjną. Za frontem typu witryna, ozdobionym mlecznym jasnym szkłem, szczególnie dobrze będą prezentować się kryształowe kieliszki lub komplet dekoracyjnych filiżanek.

 

Montaż ułatwiają regulowane zawieszki. Dzięki funkcjonalnym zawiasom z łatwością wyjmiesz przedmioty znajdujące się w środku. Drzwi nie musisz przetrzymywać drugą ręką, zatrzymają się w danej pozycji.

 

Szafka wisząca o wymiarach 80 × 72 cm będzie świetnym uzupełnieniem szafki dolnej tej samej szerokości. Front typu tafla w kolorze antracyt ecru pasuje przede wszystkim do nowoczesnych kuchni – prosta, uniwersalna stylistyka obroni się przez lata. Fronty Tapo Special są wykonane z wytrzymałej płyty MDF wykończonej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. Dzięki temu optycznie powiększają przestrzeń i dodają jej przyjemnego blasku. Są też bardziej odporne na lekkie zarysowania czy wyższą temperaturę – można je porównać do trwałych frontów akrylowych.

 

Dopełnieniem całości będą uchwyty – zamówisz je na brw.pl.