Szafka górna Tapo – witryna na dekoracje

 

Kuchnia to nie tylko pomieszczenie, w którym się gotuje. To również wspólne odkrywanie smaków, przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie oraz przestrzeń do swobodnej rozmowy o wszystkim i o niczym. Poczuj się w swojej kuchni po prostu dobrze, wybierając piękną i ponadczasową zabudowę. Możesz ją stworzyć za pomocą mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka kuchenna typu witryna to świetne miejsce na dekoracyjny komplet kawowy albo kolekcję zdobionych kieliszków po babci. Równo poustawiane na półkach za jasnym, mlecznym szkłem będą dyskretnie zdobić Twoje wnętrze.

 

Szafka wisząca Tapo o wymiarach 40 × 72 cm wpasuje się w większą i mniejszą przestrzeń. Wyposażona jest w regulowane zawieszki ułatwiające montaż. Będzie ciekawym akcentem przyciągającym wzrok i nada kuchni indywidualny charakter. Szkło okalają listwy z płyty MDF wykończonej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. Ich kolor – biały ecru – wprowadza we wnętrzu niesamowitą elegancję.
 

Szafka górna Tapo z dwoma półkami dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – zamówisz go na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 13.2 kg
Do pobrania