Szafka górna Tapo – wykorzystany każdy centymetr

 

Zabudowa kuchenna pod sam sufit to rozwiązanie mające szereg zalet. Przekłada się na wrażenie czystej, uporządkowanej przestrzeni oraz pozwala maksymalnie wykorzystać wielkość wnętrza. Spójny aranż nowoczesnej kuchni stworzysz za pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka wisząca Tapo z trzema półkami pomaga dobrze zagospodarować przestrzeń, ponieważ sięgnie pod sam sufit. Poukładasz tu zarówno rzeczy, z których korzystasz na co dzień, jak i te używane rzadziej, np. podczas rodzinnych uroczystości. To doskonałe miejsce na naczynia do zimnych i gorących napojów oraz odświętny serwis kawowy. Równie dobrze półki możesz wykorzystać na suche produkty, takie jak mąka, cukier, ryż i makaron.

 

Szafka górna o wymiarach 45 × 95 cm będzie praktycznym elementem zabudowy w dowolnym wnętrzu, również tym niewielkim, gdzie liczy się każdy centymetr. Jest wyposażona w regulowane zawieszki ułatwiające montaż.

 

Materiał, z którego wykonano Front Tapo Special, to płyta MDF pokryta laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. Takie wykończenie zapewnia trwałość, odporność na lekkie zarysowania i łatwość czyszczenia. Ponadto dodaje wnętrzu optycznej głębi. Front typu tafla w modnym kolorze antracyt ecru sprawdzi się przede wszystkim we wnętrzu nowoczesnym.

 

Szafka górna Tapo dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojej kuchni. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.