Szafka górna Tapo – miejsce na mnóstwo rzeczy

 

Jak łatwiej utrzymać porządek w kuchni? Za pomocą funkcjonalnej zabudowy, którą stworzysz dzięki kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo. W jej skład wchodzą szafki górne i dolne, wąskie i szerokie, pod zabudowę sprzętu AGD, z półkami, szufladami i koszami cargo. Skomponuj elementy według własnych potrzeb i ciesz się kuchnią na lata!

 

Szafka wisząca z trzema półkami to idealny sposób na efektywne zagospodarowanie przestrzeni. Dzięki wymiarom 50 × 95 cm sięgnie po sam sufit, więc kuchnia będzie wyglądać na bardziej uporządkowaną i estetyczną. Jest wyposażona w regulowane zawieszki, które ułatwiają montaż.

 

Za pełnym frontem wygodnie przechowasz naczynia, produkty spożywcze lub leki – poukładaj w środku co tylko chcesz. Niższe półki warto przeznaczyć na rzeczy, z których korzystasz na co dzień – kubki, szklanki, talerze. Wyższe będą dobre na odświętny zestaw filiżanek czy pucharki do deserów.

 

Szafka górna stanowi praktyczne uzupełnienie nowoczesnej zabudowy. Od wejścia robi wrażenie dzięki frontowi typu tafla w eleganckim kolorze biały ecru. Front Tapo Special to MDF pokryty laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. Zabudowa z zastosowaniem tego typu frontów optycznie rozświetla i powiększa wnętrze, dlatego polecana jest również do mniejszych pomieszczeń. Fronty są też wyjątkowo trwałe, charakteryzuje je odporność na lekkie zarysowania oraz warunki panujące w kuchni – wyższą temperaturę czy wilgoć.

 

Szafka górna Tapo dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 94,6 cm
Waga 21.34 kg
Do pobrania