Szafka górna Tapo – praktyczne miejsce na rzeczy

 

Dobrze zaaranżowane wnętrze to lepiej spędzony czas. Jak urządzić kuchnię, żeby była funkcjonalna, a zarazem stylowa? Za pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo! To nowoczesne fronty, wielość brył i dogodne rozwiązania, które sprawią, że chwile spędzone w kuchni będą znacznie przyjemniejsze.

 

Szafka górna Tapo z dwoma półkami zapewni dużo miejsca do przechowywania. Jest stosunkowo szeroka, więc zmieścisz w niej nie tylko szklanki i kubki, lecz także talerze czy miseczki. Możesz też trzymać w niej suche produkty – przyprawy, kasze, mąki. Została wyposażona w regulowane zawieszki, które ułatwiają montaż na ścianie.

 

Szafka wisząca o wymiarach 60 × 72 cm podkreśli nowoczesny styl Twojej kuchni. Prosty mebel zachwyca gładkim frontem typu tafla w efektownym kolorze biały ecru. Front wykonany jest z płyty MDF pokrytej laminatem w połysku z perlistym akcentem. To powłoka zapewniająca odporność na lekkie zarysowania oraz łatwość czyszczenia – fronty Tapo Special można porównać do bardzo trwałych frontów akrylowych.

 

Szafka górna Tapo dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – zamówisz go na brw.pl.