Szafka górna narożna Tapo – maksymalnie wykorzystane naroże

 

W czystej, uporządkowanej kuchni, gdzie wszystko ma swoje miejsce, łatwiej się odnaleźć i czerpać radość z przyrządzania dań dla bliskich. Ułatw sobie codzienne gotowanie, stawiając na funkcjonalną zabudowę, którą możesz stworzyć za pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo. Z szerokiej gamy dostępnych szafek wybierz te, które sprawdzą się najlepiej w Twoim wnętrzu.

 

Wisząca szafka narożna Tapo to sposób na praktyczne zagospodarowanie naroża, które często bywa miejscem problematycznym. Tu do dyspozycji masz 3 praktyczne półki, dzięki którym z łatwością posegregujesz produkty spożywcze. Możesz trzymać na nich makarony, kasze, mąkę, cukier, kawę, herbatę – na wszystko znajdzie się miejsce.

 

Szafka narożna o wymiarach 60 × 95 cm pozwoli zabudować naroże 60 × 60 cm aż do samego sufitu, więc przestrzeń będzie efektywnie wykorzystana. Montaż ułatwiają regulowane zawieszki. Możesz zestawić mebel z szafką dolną tej samej szerokości, tworząc w ten sposób spójną zabudowę.

 

Zwróć uwagę na efektowny, połyskujący front typu tafla w modnym kolorze antracyt ecru. Sprawdzi się on w nowoczesnej kuchni, wypełniając ją blaskiem i dodając optycznej głębi. Front Tapo Special jest wykonany z płyty MDF pokrytej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. Wykazuje podwyższoną odporność na zarysowania, a przy tym jest łatwy w czyszczeniu, podobnie jak front akrylowy.

 

Szafka narożna Tapo dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – zamówisz go na brw.pl.

 

 

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 59,6 cm
Wysokość 94,6 cm
Waga 33.2 kg
Do pobrania