Szafka górna narożna Tapo – zagospodarowany każdy kąt

 

Dobre wykorzystanie przestrzeni to klucz do stworzenia funkcjonalnej kuchni. Różne rozmiary szafek i praktyczne systemy przechowywania znajdziesz w bogatej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka wisząca Tapo sprawdzi się w narożu kuchni o wymiarach 60 × 60 cm. Jest bardzo pojemna, więc możesz trzymać w niej wiele produktów spożywczych – mąkę, cukier, makaron, ryż. Wykorzystaj 3 praktyczne przegródki, by odpowiednio posegregować zapasy.

 

Szafka narożna o wymiarach 60 × 72 cm uzupełni szafkę dolną tej samej szerokości, ale oczywiście może być powieszona niezależnie od niej. Montaż ułatwiają regulowane zawieszki.

 

Jeśli marzy Ci się nowoczesna kuchnia, postaw na fronty Tapo Special w kolorze biały ecru. Są to fronty typu tafla charakteryzujące się gładką, jednolitą powierzchnią. Ich niezaprzeczalną zaletą jest fakt, że efektownie odbijają światło, co daje wrażenie bardziej przestronnej, jaśniejszej kuchni. Zostały zrobione z płyty MDF laminowanej w wysokim połysku z perlistym akcentem i charakteryzuje je odporność na lekkie zarysowania oraz łatwość czyszczenia. Dobrze spiszą się więc przez lata codziennego użytkowania.

 

Szafka narożna Tapo dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – zamówisz go na brw.pl.