Szafka górna Top Line - kompaktowe przechowywanie

W organizacji kuchni postaw na jej styl oraz funkcjonalność. Te połączenie znajdziesz w nowoczesnej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line. Linia charakteryzuje się prostym designem i lakierowanymi frontami, a także ciekawymi rozwiązaniami, tj. ociekarki czy oświetlenie.

Potrzebujesz miejsca na przechowywanie drobnych przedmiotów kuchennych? Znamy te potrzeby, dlatego stworzyliśmy niewielką, ale pojemną szafkę górną Top Line. To ona tworzy przestrzeń dla wykałaczek, zapalarki, ściereczek czy ozdób cukierniczych.

Szafka o szerokości 30 cm i wysokości 72 cm możesz zawiesić nad szafką o podobnej szerokości. Jej wysokość pozwala na klasyczną zabudowę, gdzie pozostaje kilka centymetrów przestrzeni podsufitowej do wykorzystania, może na wazon? 

Szafka dostępna w wersji lewostronnej  i prawostronnej (tutaj).

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Szafka kuchenna górna z frontem Top Line jest częścią kolekcji Family Line. Dobierz do niej pozostałe elementy linii - ciesz się spójną i funkcjonalną zabudową kuchni. 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 11.65 kg
Do pobrania