Szafka górna Top Line - przechowywanie na każdej wysokości

Urządzasz kuchnię? Aby służyła Ci jak najlepiej postaw na jej funkcjonalność i ergonomię. Nie musisz rezygnować ze stylu i estetycznej zabudowy! Wyposaż kuchnię w meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line, które wyróżniają się designem, lakierowanymi frontami oraz sprawdzonymi rozwiązaniami, tj. ociekarki czy oświetlenie.

Szafka górna Top Line to praktyczne miejsce na wszystko to, czego potrzebujesz w czasie gotowania i podawania posiłku. Możesz w niej przechowywać talerze, szklanki, zastawę z porcelany lub przyprawy. Do dyspozycji masz 3 praktyczne półki, które możesz dowolnie zagospodarować.

Szafka o szerokości 45 cm i wysokości 95 cm doskonale dopełni szafkę dolną o tej samej szerokości. Taka wysokość szafki, sięgająca po sufit, to jeszcze więcej miejsca do przechowywania!

Szafka dostępna w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Szafka kuchenna górna z frontem Top Line współgra z pozostałą częścią kolekcji. Zestawiaj ze sobą poszczególne moduły aby stworzyć maksymalnie użytkową przestrzeń w kuchni. 

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 94.6 cm
Waga 19.45 kg
Do pobrania