Szafka górna Top Line – jeszcze jedno miejsce do przechowywania

Kompleksowa zabudowa kuchni brzmi przerażająco? Tylko na początku prac remontowych! Gdy przejdziesz do wyboru mebli, okaże się, że to łatwiejsze niż myślisz. Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line wyróżniają  się ponadczasową stylistyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania? Szafka górna Top Line sprawdzi się jako schowek na rzadko używane, ale jednak niezbędne przedmioty kuchenne. Możesz ją zawiesić nad lodówką lub szafką pod zabudowę piekarnika. Uchylny front zapewni Ci łatwy dostęp do zawartości mebla.

Szafka o szerokości 50 cm i wysokości 36 cm sprawdzi się zawieszona nad szafką dolną o tej samej szerokości. Potrzebujesz większego rozmiaru? W ofercie mamy także szafki o szerokości 60 cm i 80 cm.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Szafkę kuchenną górną z frontem Top Line zawieś w towarzystwie innych modułów kolekcji Family Line. Zestaw je tak, aby stworzyć spójną i w pełni funkcjonalną zabudowę kuchni. 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 35.8 cm
Waga 9 kg
Do pobrania