Szafka kuchenna Iris – zabudowa małej lodówki

Dom to oaza dla całej rodziny, dlatego warto urządzić go uwzględniając potrzeby rodziny. Funkcjonalną zabudowę kuchni stworzysz z linią mebli kuchennych Family Line z frontami Iris, która przyciąga ciekawymi rozwiązaniami, ale też ponadczasowym designem, stonowaną kolorystyką.

Do stworzenia spójnej zabudowy potrzebujesz szafki pod zabudowę lodówki, która ją subtelnie zamaskuje. Takie wykończenie zachwyciło Amerykanów, a teraz coraz częściej wybierane jest w naszych domach. Otwierając front zyskujesz bezpośredni dostęp do lodówki. 

Szafka o szerokości 60 i wysokości 143 cm będzie odpowiednią bazą dla lodówki o maksymalnych wymiarach 1298 mm x 567 mm. Szafka po wstawieniu półek (w standardzie) może spełniać także rolę spiżarni.

Mebel dostępny jest w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Możesz wybrać idealne wybarwienie – biały czy szary? Korpus w kolorze biały alpejski połączono z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!) podkreśla nowoczesny charakter linii.

Do całkowitej zabudowy szafki potrzebujesz cokołu, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafka kuchenna z frontem Iris to jeden z wielu modułów kolekcji Family Line. Wykorzystaj ją, zestaw z innymi i stwórz funkcjonalną, estetyczną zabudowę swojej kuchni.