Szafka Sole – stylowa zabudowa piekarnika

Kuchnia jest miejscem, w którym spotyka się smak i zapach – najczęściej ta mieszanka przekłada się na znakomite dania. Jeżeli lubisz gotować, to urządzanie kuchni leży Ci na sercu. Z pomocą przychodzi kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole, która zachwyca  ponadczasowym designem i praktycznym wyposażeniem, takim jak kosze cargo, czy ociekarki - w standardzie.

Szafka pod zabudowę piekarnika z 3 szufladami i frontem to nie tylko sprawdzone rozwiązanie by obudować efektownie sprzęt AGD, ale także stworzyć dodatkowe miejsce do przechowywania wałka do ciasta, foremek na babeczki czy papieru do pieczenia.

Szuflady wyposażone w system Smartbox znoszą maksymalny udźwig do 40 kg System – możesz w nich przechowywać słoiki z przetworami lub blender i inne narzędzia do pracy w kuchni. Do tego są wyposażone w cichy domyk, dzięki czemu z Twojej kuchni będzie słychać tylko odgłos robota kuchennego lub ekspresu do kawy.

Szafka Sole pod zabudowę piekarnika ma wymiary 60x207 cm, dzięki czemu każdy piekarnik w wersji standardowej znajdzie w niej swoje miejsce. Wysoka szafka kuchenna oparta jest na 4 nóżkach o wysokości 10 cm.

Nowoczesne lakierowane fronty w kolorze biały połysk oraz korpus w kolorze biały alpejski. Charakter mebla podkreśla uchwyt zintegrowany z frontem.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo (tutaj), lewostronnej i 3 szufladami wraz z frontami. Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Cokół w kolorze korpusu jest sprzedawany oddzielnie. Zamów go na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 58 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 73.8 kg
Do pobrania