Szafka Sole - stylowa zabudowa piekarnika

Kuchnia jest miejscem, w którym spotyka się smak i zapach - najczęściej ta mieszanka przekłada się na znakomite dania. Jeżeli lubisz gotować, to urządzanie kuchni leży Ci na sercu. Z pomocą przychodzi kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole, która zachwyca  ponadczasowym designem i praktycznym wyposażeniem, takim jak kosze cargo, czy ociekarki - w standardzie.

Szafka pod zabudowę piekarnika z 3 szufladami i frontem to nie tylko sprawdzone rozwiązanie by obudować efektownie sprzęt AGD, ale także stworzyć dodatkowe miejsce do przechowywania wałka do ciasta, foremek na babeczki czy papieru do pieczenia.

Szuflady wyposażone w system Smartbox znoszą maksymalny udźwig do 40 kg System - możesz w nich przechowywać słoiki z przetworami lub blender i inne narzędzia do pracy w kuchni. Do tego są wyposażone w cichy domyk, dzięki czemu z Twojej kuchni będzie słychać tylko odgłos robota kuchennego lub ekspresu do kawy.

Szafka Sole pod zabudowę piekarnika ma wymiary 60x207 cm, dzięki czemu każdy piekarnik w wersji standardowej znajdzie w niej swoje miejsce. Wysoka szafka kuchenna oparta jest na 4 nóżkach o wysokości 10 cm.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). Charakter mebla podkreśla uchwyt zintegrowany z frontem.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo, lewostronnej i z uchylnym frontem (tutaj). Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Cokół w kolorze korpusu jest sprzedawany oddzielnie. Zamów go na brw.pl.