Szafka Tapo pod zabudowę piekarnika – AGD i nie tylko 

 

Marzysz o spójnej aranżacji kuchni? Wkomponuj sprzęty AGD w kuchenną zabudowę, korzystając z nowoczesnych rozwiązań charakteryzujących kolekcję mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo. Wysoka szafka pod piekarnik to świetny patent na umieszczenie tego niezbędnego urządzenia. Docenisz też miejsce do przechowywania, którego w niej nie brakuje.
 

Szafka pod zabudowę piekarnika o wymiarach 60 × 207 cm zagospodaruje przestrzeń od podłogi do sufitu. We wnęce umieścisz standardowej wielkości piekarnik. Umieszczony na wysokości blatu będzie bardzo wygodny w codziennej obsłudze.

Za dolnymi drzwiami znajdują się praktyczne półki, gdzie możesz poustawiać garnki, blachy do ciasta oraz mały sprzęt AGD. Uchylna szafka na górze sprawdzi się na przedmioty używane nieco rzadziej. Otwarta półka bezpośrednio nad miejscem na piekarnik to wnęka na mikrofalę lub przestrzeń na dekoracje lub książki kulinarne.

 

Wybierając szafki do kuchni, kierujemy się nie tylko ich funkcjonalnością, lecz także wyglądem. By przez lata cieszyły oczy, wybierz takie o prostej, uniwersalnej formie. Świetnie sprawdzą się na przykład fronty typu tafla w kolorze antracyt ecru. Fronty Tapo Special zostały wykonane z płyty MDF pokrytej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. Są bardziej odporne na zarysowania i łatwe w czyszczeniu. Twoja kuchnia pozostanie więc modna i piękna przez długi czas.

 

Szafka kuchenna Tapo dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz model, który lepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty i cokół – znajdziesz je na brw.pl.