Szafka kuchenna Top Line – funkcjonalna zabudowa piekarnika

W planowaniu kuchni sprawdza się złota zasada: łącz styl, ergonomię, funkcjonalność. Jeżeli chcesz mieć wszystkie te cechy w jednej zabudowie, koniecznie postaw na meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line. Linia wyróżnia się prostotą, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami (kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad).

Szafka kuchenna Top Line pod zabudowę piekarnika sprawdzi się jako oprawa sprzętu AGD, a przy okazji stylowo wkomponuje go w zabudowę. Poza tym masz do dyspozycji 2 szafki: lewostronną i uchylną, które możesz wykorzystać do przechowywania blach, naczyń, garnków, brytfanek czy drobnego sprzętu AGD.

Postaw na styl! Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych. Pierwsza stanowi połączenie korpusu w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast druga łączy korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafkę do zabudowy piekarnika z frontem Top Line postaw w towarzystwie innych elementów kolekcji i twórz ergonomiczną przestrzeń dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 51.4 kg
Do pobrania