Szafka kuchenna Top Line – piecz, gotuj i przechowuj

Wykorzystaj możliwości swojej kuchni! Podczas jej aranżowania weź pod uwagę metraż i dobierz funkcjonalne meble. Wykorzystuj meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line , dzięki którym zyskasz nie tylko funkcjonalną, ale też stylową przestrzeń. Meble wyróżniają się prostym stylem, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami (kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad).

Szafka kuchenna Top Line pod zabudowę piekarnika stanowi oprawę sprzętu AGD, wkomponowując go w zabudowę. Do dyspozycji masz także 3 szuflady i szafkę, w których możesz przechowywać garnki, brytfankę, naczynie żaroodporne, foremki na babeczki czy drobny sprzęt AGD, taki jak blender i mikser.

Szuflady wyposażono w system Sambox, który pozwala na obciążenie do 25 kg. Szafka dostępna jest w wersji prawostronnej lub lewostronnej (tutaj).

Mebel dostępny w 2 wersjach kolorystycznych. Pierwszą stanowi połączenie korpusu w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast druga łączy korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Do szafki do zabudowy piekarnika z frontem Top Line dostaw inne elementy kolekcji tak, aby zyskać funkcjonalną i spójną zabudowę.