Szafka kuchenna Top Line – piekarnik w zabudowie

Czy wiesz, co sprawia, że kuchnia jest ergonomiczna? Odpowiednio zaprojektowane szafki o wysokiej funkcjonalności, ciekawe rozwiązania i wykorzystanie metrażu. Jeżeli do tego dodamy styl, to mamy kuchnię marzeń! Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line wyróżniają się  prostym stylem, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami (kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad).

Szafka kuchenna Top Line pod zabudowę piekarnika sprawdzi się jako oprawa sprzętu AGD, a przy okazji stylowo wkomponuje go w zabudowę. Poza tym masz do dyspozycji 2 szafki: prawostronną i uchylną, które możesz wykorzystać do przechowywania blach, naczyń, garnków, brytfanek czy drobnego sprzętu AGD.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Postaw szafkę do zabudowy piekarnika z frontem Top Line w towarzystwie innych modułów z kolekcji i twórz ergonomiczną przestrzeń dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny.