Szafka kuchenna Top Line – czas na domowe wypieki!

Ergonomiczna i stylowa zabudowa kuchni sprawi, że będziesz z chęcią gotowała. Jak ją stworzyć? Wykorzystując meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line, które wyróżniają się prostym stylem, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami (kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad).

Szafka kuchenna Top Line pod zabudowę piekarnika oprawi Twój sprzęt AGD i wkomponuje go w zabudowę. Do dyspozycji masz także 2 szuflady i szafkę, w których możesz przechowywać garnki, brytfankę, naczynie żaroodporne, foremki na babeczki czy drobny sprzęt AGD, taki jak blender i mikser.

Szuflady wyposażono w system Smartbox, dzięki czemu wytrzymują udźwig do aż 40 kg i posiadają cichy domyk. Szafka dostępna jest w wersji prawostronnej (tutaj) lub lewostronnej.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafkę do zabudowy piekarnika z frontem Top Line możesz dowolnie zestawiać z elementami kolekcji tak, aby urządzić ergonomiczną i przyjazną przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 76 kg
Do pobrania