Szafka dolna Tapo – idealny mebel pod zlew

 

Szafka pod zlewozmywak musi znaleźć się w każdej kuchni. W zlewie myjemy przecież owoce i warzywa czy ręcznie zdobione naczynia. Wybierz model z kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo – to idealne rozwiązanie do nowoczesnej zabudowy!

 

Szafka dolna o wymiarach 60 × 82 cm będzie doskonała pod zlew jednokomorowy. Za pełnymi drzwiami umieścisz pojemniki do segregacji śmieci czy niezbędne w kuchni środki czystości.

 

Fronty typu tafla w kolorze antracyt ecru zachwycą Cię idealnie gładką, połyskliwą powierzchnią. Nadadzą kuchni współczesny styl z nutą elegancji i optycznie powiększą wnętrze. Obawiasz się o ich trwałość? Niepotrzebnie! Zostały zrobione z wytrzymałej płyty MDF pokrytej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. Wykazują właściwości zbliżone do frontów akrylowych, czyli są bardziej odporne na zanieczyszczenia czy zarysowania.  

 

Szafka pod zlew dostępna jest w wersji otwieranej z prawej i z lewej strony. Wybierz model, który lepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyt i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.