Szafka dolna Tapo – miejsce na zlew i kosz


W żadnej kuchni nie może zabraknąć zlewozmywaka oraz koszy na śmieci. Umieścisz je w praktycznej szafce dolnej, którą znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka dolna Tapo z blendą i szufladą świetnie sprawdzi się jako miejsce na pojemniki do segregacji. Szuflada pod zlewozmywakiem to najbardziej optymalne rozwiązanie – nie musisz się schylać, aby wyrzucić śmieci czy odpadki po obiedzie. Blenda stanowi sprytny sposób na zamaskowanie przestrzeni między zlewem a szufladą. Na szafce zamontujesz na przykład jednokomorowy zlew z ociekaczem.

 

Na uwagę zasługuje też mechanizm otwierania Sambox, zapewniający udźwig do 25 kg i płynne działanie szuflady. Tę ekonomiczną propozycję możesz dodatkowo ulepszyć, decydując się na amortyzator cichego domyku dostępny w opcji.

 

Szafka pod zlewozmywak o wymiarach 60 × 82 cm pasuje do nowoczesnej kuchni za sprawą gładkich frontów typu tafla w kolorze antracyt ecru. Fronty Tapo Special zostały zrobione z płyty MDF pokrytej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. Wykazują podwyższoną odporność na zarysowania, a jednolita, błyszcząca powierzchnia optycznie rozświetla pomieszczenie, działając podobnie jak lustro.


Szafkę pod zlew możesz umieścić bezpośrednio pod oknem. Dzięki temu strefa zmywania będzie dobrze doświetlona w ciągu dnia i unikniesz konieczności włączania światła.

 

Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty i cokół – zamówisz je na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 24.4 kg
Do pobrania