Szafka dolna Tapo – miejsce na duży zlew

 

Zlewozmywak i kosze do segregacji śmieci łączy jedno – praktyczna szafka. To mebel, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Znajdziesz go wśród nowoczesnej i praktycznej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo!

 

Jeśli Twoje pomieszczenie jest wystarczająco przestronne, wybierz model o szerokości 80 cm. Duża szafka Tapo o wymiarach 80 × 82 cm sprawdzi się pod zlew dwukomorowy lub jednokomorowy z ociekaczem. To rozwiązanie polecane dla większej rodziny ułatwiające utrzymanie porządku w kuchni. Za drzwiami wygodnie ukryjesz kosze do segregacji śmieci.


Szafka pod zlew wyjątkowo dobrze spełni swoją funkcję, gdy zostanie postawiona bezpośrednio pod oknem. Dzięki temu będziesz mieć dobrze doświetloną strefę zmywania. Z powodzeniem możesz również ustawić szafkę w innym miejscu, pamiętaj tylko, żeby znalazła się między lodówką a płytą grzewczą, by zachować zasady trójkąta roboczego.
 

Fronty Tapo Special w kolorze antracyt ecru to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w kuchni. Są one wykonane z płyty MDF pokrytej laminatem w połysku z perlistym akcentem i charakteryzują się odpornością na lekkie zarysowania, parę wodną czy wyższą temperaturę. Ponadto świetnie odbijają światło, dodając kuchni głębi i blasku. Front typu tafla oznacza gładką, jednolitą powierzchnię pasującą do kuchni w stylu nowoczesnym.

 

Do wykończenia szafki pod zlewozmywak potrzebne są jeszcze uchwyty i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82 cm
Waga 20.15 kg
Do pobrania