Szafka dolna Sole z koszem cargo - przechowywanie przetworów

Chętnie korzystasz ze sprawdzonych przepisów mamy lub babci? A może chętnie eksperymentujesz w kuchni? Niezależnie od tego, co wybierzesz, zawsze sprawdzi się funkcjonalna przestrzeń. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole sprawdzi się w nowoczesnych i modernistycznych aranżacjach wnętrza. To dzięki gładkim, lakierowanym frontom, zintegrowanemu uchwytowi i wyposażeniu - koszom cargo i ociekarce.

Lubisz przygotowywać przetwory takie jak dżemy, surówki, owoce w zalewie, warzywa w occie lub wszelkiego rodzaju kiszonki? Zamiast przechowywać je w spiżarni, ulubione słoiki przynieś do kuchni i ustaw w szafce dolnej z koszem cargo w kolorze antracyt. Takie rozwiązanie sprawdza się również w przechowywaniu kasz, makaronów, fasoli lub świeżych warzyw.

Łatwiejszą organizację kuchni ułatwią funkcjonalne rozwiązania, np. praktyczny kosz cargo w kolorze antracyt, który jest w wyposażeniu standardowym szafki.

Szafkę Sole o wymiarach 30x82 cm z powodzeniem możesz zestawić z szafką z szufladami lub szeroką szafką. To sprawdzone miejsce, w którym możesz przechować resztę warzyw lub przetworów.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). Nowoczesną linię mebli kuchennych podkreśla uchwyt listwowy.

Cokół w kolorze korpusu sprzedawany jest oddzielnie - możesz go zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!