Szafka wysoka Sole - dobrze zorganizowana

Jeżeli, tak jak my, lubisz gotować i eksperymentować w kuchni, to powinnaś stworzyć do tego przyjazną przestrzeń. Z pomocą przychodzi linia mebli kuchennych Family Line z frontem Sole, w której znajdziesz funkcjonalne rozwiązania (kosze cargo, ociekarki) i niebanalny wygląd (lakierowane fronty).

Wysoki słupek kuchenny sprawdzi się jako zakończenie zabudowy. Za pełnym frontem znajdziesz 4 szuflady wewnętrzne, które doskonale sprawdzą się w przechowywaniu produktów sypkich, takich jak kasze, ryże, makarony czy cukier. Pomogą też w segregacji i organizacji produktów.

Wysoką funkcjonalność szafki kuchennej Sole zapewniają szuflady wyposażone w system jezdny Smartbox z cichym domykiem. Nie tylko mogą udźwignąć do 40 kg ale także nie zakłócą błogiej ciszy.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo (tutaj)  i lewostronnej. Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Cokół w kolorze korpusu sprzedawany jest oddzielnie - możesz go zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!